Time Spent (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Post
sk: Príspevok

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Display type
sk: Typ zobrazenia
