Time Spent (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Post
sl: Objava

en: Roles
sl: Vloge
