Time Spent (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Post
sq: Dërgimi

en: Roles
sq: Rolet
