Time Spent (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Roles
sr: Улоге

en: Granularity
sr: Грануларност
