Time Spent (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Statistics
th: สถิติ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Granularity
th: ความละเอียด
