Time Spent (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Post
tr: Gönderi

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Roles
tr: Roller

en: Granularity
tr: Ayrıntılandırma

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: How many different units to display in the string.
tr: Dizgide görüntülenecek farklı birim sayısı.
