Time Spent (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Statistics
uk: Статистика

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Post
uk: Допис

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Roles
uk: Ролі

en: Granularity
uk: Точність

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Node id
uk: Id матеріалу

en: How many different units to display in the string.
uk: Скільки різних одиниць відображати в текстовому рядку.
