Time Spent (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Statistics
vi: Thống kê

en: User
vi: Người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Post
vi: Bài gửi

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Roles
vi: Vai trò

en: Display type
vi: Kiểu trình bày
