Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Date
ast: Data

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: username
ast: nome d'usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Delete all
ast: Desanicialo too
