Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Node ID
bg: Номер

en: username
bg: потребителско име

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Roles
bg: Роли

en: Delete all
bg: Изтрий всички
