Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: username
cs: uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Roles
cs: Role

en: Delete all
cs: Smazat vše
