Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Date
de: Datum

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: username
de: Benutzername

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Roles
de: Rollen

en: Delete all
de: Alles löschen

en: IP
de: IP-Adresse

en: Delete All
de: Alle löschen

en: Time spent
de: Zeitbedarf

en: Ip
de: IP
