Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Delete all
dz: ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་
