Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: username
fa: نام کاربری

en: URL
fa: نشانی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Node types
fa: انواع گره

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Delete all
fa: حذف همه
