Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Date
gl: Data

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: username
gl: nome de usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Delete all
gl: Borrar todo
