Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: username
he: כינוי

en: URL
he: כתובת URL

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Roles
he: תפקידים

en: Delete all
he: מחק הכל
