Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Date
hr: Datum

en: username
hr: korisničko ime

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Roles
hr: Uloge

en: Delete all
hr: Izbriši sve
