Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: username
is: notandanafn

en: URL
is: vefslóð

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Roles
is: Hlutverk

en: Delete all
is: Eyða öllu
