Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Date
ka: თარიღი

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Roles
ka: როლები

en: Delete all
ka: ყველას წაშლა
