Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Date
kk: Датасы

en: username
kk: қолданушының аты

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Delete all
kk: Бәріні жою
