Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Delete all
km: លុប​ទាំងអស់
