Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: username
kn: ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)
