Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: username
mr: सदस्यनाम

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Delete all
mr: सर्व मिटवा
