Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Date
ro: Data

en: Node ID
ro: ID Nod

en: username
ro: utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Roles
ro: Roluri

en: Delete all
ro: Şterge tot
