Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Date
sq: Data

en: username
sq: përdoruesi

en: URL
sq: Adresa URL

en: Roles
sq: Rolet

en: Delete all
sq: Eleminoi të gjithë
