Time Spent All (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Node ID
es: ID del nodo

en: username
es: nombre de usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Delete all
es: Eliminar todo
