Time Spent All (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: username
hi: सदस्यनाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Roles
hi: भूमिका

en: Delete all
hi: सबकुछ मिटायें

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख
