Time Spent All (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: username
hu: felhasználónév

en: URL
hu: Webcím

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Delete all
hu: Mindegyik törlése

en: Delete All
hu: Összes törlése

en: Time spent
hu: Eltöltött idő

en: Ip
hu: IP
