Time Spent All (8.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Date
no: Dato

en: username
no: brukernavn

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Node types
no: Nodetyper

en: Roles
no: Roller

en: Delete all
no: Slett alle

en: Delete All
no: Slett alle
