Time Spent All (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Node ID
ru: ID материала

en: username
ru: имя пользователя

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Roles
ru: Роли

en: Delete all
ru: Удалить все

en: Delete All
ru: Удалить все
