Time Spent All (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Date
da: Dato

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: username
da: brugernavn

en: User ID
da: Bruger ID

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Roles
da: Roller

en: Delete all
da: Slet alle

en: Time spent
da: Tidsforbrug
