Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Date
ur: تاریخ

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Roles
ur: رولز

en: Delete all
ur: سب کو حذف کریں
