Time Spent All (8.x-2.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Date
ast: Data

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: IP Address
ast: Direición IP
