Time Spent All (8.x-2.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Statistics
es: Estadísticas

en: User
es: Usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Page
es: Página

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Granularity
es: Nivel de detalle

en: Display type
es: Tipo de presentación

en: Delete data
es: Eliminar datos

en: How many different units to display in the string.
es: Cuántas unidades diferentes para mostrar en la cadena.
