Time Spent All (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Date
it: Data

en: Statistics
it: Statistiche

en: User
it: Utente

en: User ID
it: ID utente

en: Page
it: Pagina

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Roles
it: Ruoli

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Granularity
it: Granularità

en: Display type
it: Tipo di display

en: Delete data
it: Eliminazione dati

en: How many different units to display in the string.
it: Quante unità diverse da visualizzare nella stringa.
