Time Spent All (8.x-2.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: IP Address
jv: Alamat IP
