Time Spent All (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Statistics
ru: Статистика

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Page
ru: Страница

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Roles
ru: Роли

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Granularity
ru: Степень детализации

en: Display type
ru: Тип отображения

en: Post Date
ru: Дата создания

en: Delete data
ru: Удалить данные

en: How many different units to display in the string.
ru: Как много различных элементов отображать в строке.
