Time Spent All (8.x-2.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Date
te: తేదీ

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Granularity
te: కణికత
