Time Spent All (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Statistics
th: สถิติ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Granularity
th: ความละเอียด
