Time Spent All (8.x-2.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Date
am: ቀን

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Granularity
am: አንኳርነት
