Time Spent All (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Roles
ar: الأدوار

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Granularity
ar: النعومة

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Delete data
ar: حذف البيانات
