Time Spent All (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Date
az: Tarix

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Display type
az: Ekran növü
