Time Spent All (8.x-2.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Date
be: Дата

en: URL
be: Спасылка

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Display type
be: Тып паказу
