Time Spent All (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли
