Time Spent All (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: How many different units to display in the string.
bo: ཚིག་ཕྲེང་དེ་ནང་དུ་སྡེ་ཚན་མི་འདྲ་བ་ག་ཚོད་སྟོན་དགོས།
