Time Spent All (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Date
ca: Data

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Roles
ca: Rols

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Post Date
ca: Data de l'entrada

en: How many different units to display in the string.
ca: Quantes unitats diferents a mostrar en la cadena.
