Time Spent All (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Page
el: Σελίδα

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης
