Time Spent All (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Statistics
fr: Statistiques

en: User
fr: Utilisateur

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Roles
fr: Rôles

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Granularity
fr: Granularité

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Node id
fr: Identifiant du nœud

en: Post Date
fr: Date de publication

en: Delete data
fr: Supprimer les données

en: How many different units to display in the string.
fr: Combien d'unités différentes doivent s'afficher dans la chaîne.

en: Date & Time
fr: Date et heure
