Time Spent All (8.x-2.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP
