Time Spent All (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Date
mn: Огноо

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
